Ana sayfa Güncel Firefox 50 güncellemesi yayınlandı

Firefox 50 güncellemesi yayınlandı

347
0
PAYLAŞ

Bilgisayarlar üzerinden kullanılan en iyi web tarayıcılardan biri olan Mozilla, yeni sürümü Firefox 50’yi kullanıcılarına dağıtmaya başladı. Hızıyla dikkat çeken yeni sürümün, birden fazla eklenti ile çalışan kullanıcılar için oldukça kullanışlı olduğunun altı çizildi. 

Yeni sürüm sayesinde özellikle emoji desteği bulunmayan Windows eski sürümleri ve Linux işletim sistemine yönelik yenilikler getiren Mozilla, birçok yeniliği de beraberinde getirdiğini açıkladı.

Firefox 50 Sürüm Özellikleri Oldukça dikkat Çekici

firefox-50-guncellemesi-yayinlandi1Yeni sürümün ilk özelliklerinden biri “sayfada bul” bölümünden artık tam arama yapılabileceği oldu. Yani artık bilgisayar üzerinden yapacağınız aramalarda kelimenin tamamını tarayıcıya yazmanıza gerek kalmayacak.

Birçok yeni sekmeyi de kullanıcılarına sunan Firefox 50 sürümü, klavye kısayolları ile kolaylıkla kullanılabilecek. Sürümün şu anda Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanımına başlandığı açıklandı.

Tarayıcı otomatik olarak gerçekleştirdiği güncelleme sayesinde işinizi de kolaylaştıracak. Bilgisayarınıza otomatik güncelleme ile gelecek bu yeni sürüm için hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Şu an bilgisayarınızda bulunan sürümün hangisi olduğunu öğrenmek için ise Menü>Yardım>Firefox Hakkında adımlarını takip etmeniz yeterli olacak.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here