Ana sayfa Güncel Apple Devri Kapanıyor

Apple Devri Kapanıyor

356
0
PAYLAŞ

Facebook kurul üyesi olan ve Silikon Vadisi‘nin milyarderlerinden Peter Thiel, bir açıklama yaparak, artık Apple’ın devrinin sona geldiğini söyledi.

Facebook kurul üyesi olan Peter Thiel, aynı zamanda PayPal’ın da kurucusu. Ayrıca Silikon Vadisi’nin milyarderlerinden olan Peter Thiel, herkesi şaşırtan ve çok konuşulacak bir açıklama yaptı. New York Times gazetesine konuşan milyarder Peter Thiel, artık Apple’ın devrinin bittiğini vurguladı. Bu açıklama sonrası herkes bu söylenenin doğru olup olmadığını konuşuyor.

Kurul üyesi Peter Thiel’a göre Apple’ın, iPhone’lar ile en üst seviyelere gittiğini fakat iPhone haricinde uzun vade göz önüne alınınca bundan sonra teknoloji sektörü içinde kendisine önemli bir yer bulamayacak. Yapılan bu açıklama sonucunda ne kadar doğru olduğunu test etmek açısından Steve Jobs dönemi ile Tim Cook döneminin karşılaştırılması gerekiyor.

Son 2-3 sene içinde Apple ile; 3D Touch teknolojisi, TouchID, Touch Bar’lı MacBook, Wide Color Gamut 3 destekli iPhone ve iPad, Apple Pay, AirPods kulaklık, Apple Watch ve Apple Pencil gibi ürünler teknoloji dünyasına girdi.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here