Ana sayfa Mobil Asus’un Çift Kameralı Zenfone 3 Zoom Tanıtımı Yapıldı

Asus’un Çift Kameralı Zenfone 3 Zoom Tanıtımı Yapıldı

296
0
PAYLAŞ

Asus, çift kamerası olan ve devasa bataryası ile dikkatleri üzerine çeken Zenfone 3 Zoom modelini CES 2017 etkinliğinde duyurdu.

Las Vegas’ta düzenlenen ve Asus’un da katılmış olduğu CES 2017 etkinliğinde tanıtılan akıllı telefonlardan biri de, Zenfone 3 Zoom oldu. Telefonun en dikkat çekici özellikleri dev bataryası ile yüksek özellikli olan kamerası.

Tanıtılan Asus Zenfone 3 Zoom, kamera özellikleri ile ön planda olacak bir akıllı telefon.
Asus Zenfone Zoom modelinde kamera çıkıntısı sebebi ile kullanıcılardan oldukça çok tepki almış, bunun üzerine de Zenfone 3 Zoom modelinde çift kamera kullanmış böylece tasarımsal yönden sorunu da oldukça iyi bir çözüme kavuşturmuştur.

Asus Zenfone 3 Zoom Özellikleri
Zenfone 3 Zoom, diğer Zenfone 3 modellerindeki gibi 8 çekirdekli Snapdragon 625 işlemcisi ile Adreno 506 grafik biriminden güç almakta ve 4 GB RAM’ı bulunmakta.

Bataryasının büyüklüğü 5000 mAh. Bu batarya ile yaklaşık olarak 2 gün pil ömrü var. Zenfone 3 Zoom, yalnızca 7.83 mm kalınlığında ve ağırlığı ise 170 gram. Ekranı ise Full HD çözünürlüğe sahip 5.5 inç büyüklüğünde. Akıllı telefonun depolama kapasitesi şimdilik bilinmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here