Ana sayfa Mobil Galaxy S8’in Çıkacağı Tarih Belli Oldu

Galaxy S8’in Çıkacağı Tarih Belli Oldu

346
0
PAYLAŞ

Merakla beklenen dünya çapında satışa çıkarılacağı tarih sonunda belli oldu.

Samsung Galaxy S8’i 2017 yılının Nisan ayında piyasaya çıkarmayı planlıyordu. Fakat Galaxy S8’in piyasaya çıkacağı tarih tam olarak netleşmemişti. Kore basınındaki sektör kaynaklarından elde edilmiş olan bilgilere göre Samsung, Galaxy S8’in piyasa çıkış tarihini belirlediği haberini verdi. Gelen haberlere göre Samsung’un amiral gemisi tüm dünyada 18 Nisan 2017 tarihinde piyasaya çıkacak, fakat kullanılması aşamalı olarak gerçekleşecek. Yani tüm dünya ülkelerinde aynı anda kullanılamayacak.

Yine aynı kaynaktan alınan bilgilere göre, Samsung Galaxy S8 mart ayı sonunda ya da nisan ayının başlarında gerçekleşecek olan özel bir etkinlik ile resmen açıklanacağını söyleniyor. Ayrıca Samsung, Galaxy S8’in seri üretimine Mart ayında başlayacak ve ilk başta yaklaşık olarak 10 milyon adet üretecek. Fakat bu bilgi şirketin yetkililerince henüz doğrulanmadı.

Daha önce gelen haberlere göre Samsung, Galaxy S8’i 2017’nin Şubat ayında tanıtmayı düşünüyordu fakat, Galaxy Note 7’de meydana gelen patlamalar dolayısıyla tarihi ileri aldı. Ayrıca telefonun ekranını büyütüp, çerçeveleri inceltecek değişiklik yaptığı için de tarih ertelendi.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here