Ana sayfa Güncel Dünyanın en ince bilgisayarı Acer Swift 7 satışa çıktı

Dünyanın en ince bilgisayarı Acer Swift 7 satışa çıktı

277
0
PAYLAŞ

Bilgisayarlar gün geçtikçe daha ince bir hal almaya devam ediyor. bunun son örneği Acer markası ile karşımıza çıktı. Acer, dünyanın en ince bilgisayarı olan Swift 3 modelini Türkiye’de satışa çıkardı. 

Acer, dünyanın en ince bilgisayarını kullanıcılarının beğenisine sundu. Bilgisayarın 1 cm’den daha ince olduğunu belirten marka, ağırlığının ise 1.1 kg’dan daha az olduğunu ifade etti.

Acer Swift 7 Özellikleri

dunyanin-en-ince-bilgisayari-acer-swift-7-satisa-cikti1Acer’ın bu yeni gözdesinin özelliklerinden söz etmek gerekirse, bilgisayar 13.3 inç Full HD IPS ekrana sahip. Ekranın özelliği sayesinde çizilme problemi en aza indirilmiş. 9 saate kadar çıkan pil ömrüne sahip olan dizüstü bilgisayar, özellikle hareket halinde olan kullanıcılara oldukça büyük kolaylık sağlıyor.

Bilgisayarda 7. Nesil Intel Core İ5 İşlemci yer alırken, 256 GB SSD’nin yanında 8 GB bellek ile yüksek performans sunuyor. Bilgisayarın en büyük özelliklerinden biri USB 3.1 Type – C bağlantı kısmının da eklenmiş olması.  Böylelikle çok daha hızlı veri aktarımı ve bilgisayarın daha hızlı şarj edilmesi gibi özellikler de kullanılabilecek.

bilgisayarda yer alan HD kamera sayesinde detayları daha net görme imkanının yanı sıra net ve parlak görüntüler de elde edebileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here