Ana sayfa İnternet Google tuvalet bulucusu hizmetini başlatıyor

Google tuvalet bulucusu hizmetini başlatıyor

278
0
PAYLAŞ

Google birbirinden ilginç uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Dünya teknoloji devlerinden biri olan Google, Hindistan’da yaşanan tuvalet sorunuyla başa çıkmak için oldukça faydalı bir uygulama hazırladı. 

Hindistan’da umumi tuvaletlerin çok zor bulunduğunu ve insanların çok büyük sıkıntı yaşadığını belirten Google, Hindistan Şehir Gelişimi Bakanlığı ile birlikte ortak bir projeye imza attı.

Hindistan’da Tuvaletlerin Yerini Google Gösterecek

google-tuvalet-bulucusu-hizmetini-baslatiyorGoogle tarafından hazırlanan proje kapsamında Google Maps‘i kullanarak size en yakın umumi tuvaletleri kısa sürede görme şansına sahip olacaksınız. İlk olarak Hindistan’da başlayacak olan bu uygulama sayesinde, ülkede yaşanan tuvalet krizinin de aşılması beklenirken, en büyük sorunun yaşandığı Yeni Delhi‘de artık tuvalet bulmanın çok kolay olacağı açıklandı.

Kullanıcılar Google Maps üzerinden kendilerine en yakın tuvaletin yanı sıra en kısa mesafeyle nasıl gidileceğini de görebilecekler. Uygulama ilk olarak Hindistan’da başlayacak ve ardından tüm dünyada kullanılabilecek. Ancak bunun biraz zaman alması bekleniyor.

Google’ın bu yeni uygulamasının 15 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında test edileceği de gelen bilgiler arasında yer aldı.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here