Ana sayfa İnternet İnternet Olmadan Google Kullanılabilecek

İnternet Olmadan Google Kullanılabilecek

518
0
PAYLAŞ

Telefonundan internete bağlanarak Google’da bir şey arattığınızda eğer o sırada internetiniz koparsa üzülmeyin. Google yeni güncellemesi ile bu soruna da bir çözüm buldu.

Telefonunuzdaki internetinizde sıkça kesintiler yaşıyorsanız, Goole Android’de olan uygulamasının yeni güncellemesi ile bu sorunu da halledebilirsiniz.

Söz konusu uygulamanın bu yeni sürümü, internet bağlantınız olmadığı zaman bile yaptığınız aramayı kaydediyor ve yeniden internete bağlandığınız takdirde size sonuçları göstermek için bir uyarı geliyor. Yani eğer bir konu hakkında Google’da bir araştırma yaparken bağlantınız kesilirse üzülmeyin Google’ın bu yeni güncellemesi ile aradığınız konular saklanıyor ve ilk internet bağlantınızda size hatırlatılıyor. Böylece bu yeni işlev ile internetin olmadığı yerde bile aklınıza takılan konuyu yazıp aratıyorsunuz ve aramanız akılda kalıyor. Ama bu belki zor durumlara da düşmeye sebep olabilir. O yüzden ekranda saklı kalmasını istemediğiniz şeyleri aratırken bir kere daha düşünün.

Google, bu yeni işlevin telefonun pilini tüketmediğini ve veri tüketimini de çok az etkilediği söyleniyor. Eğer siz de Google Search uygulamasının en son sürümünü kullanıyor iseniz, bu yeni işleve ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here