Ana sayfa Mobil iPhone 8 üç farklı modelle gelecek

iPhone 8 üç farklı modelle gelecek

275
0
PAYLAŞ

Apple’ın yeni gözdes olmaya hazırlanan iPhone 8 hakkında yeni iddialar gündeme geldi. KGI analisti olarak bilinen Ming-Chi Kuo tarafından ortaya atılan iddialara göre iPhone 8 3 farklı modelle kullanıcılara sunulacak. 

Apple tarafından piyasaya çıkarılacak ürünler hakkında sürekli yeni iddialar ortaya atan ve dedikleri hep çıkan ünlü analist Ming-Chi Kuo, markanın son amiral gemisi olacak iPhone 8 hakkında da iddialarda bulundu.

iPhone 8 Üç Farklı Modelle Geliyor

iphone-8-uc-farkli-modelle-gelecek1Analistten gelen iddialara göre, Apple yeni gözdesini 3 farklı modelle kullanıcılarına sunacak. Modellerin 4.7, 5.5 ve Premium olarak piyasaya çıkarılması gündeme geldi. OLED ekrana sahip olacak yeni iPhone 8 bu ekranı premium serisinde kullanırken, 4.7 ve 5.5 inç olan modellerin TFT-LCD ekranla gelmesi bekleniyor.

Yeni modelde tasarım olarak kenar sivriliklerinin de törpüleneceği ve genel hatları ile daha yuvarlak bir model geleceği bekleniyor. Telefonun en önemli özelliklerinden biri ise parmak izi sensörünün ön kameranın yanında olması da gelen haberler arasında yer aldı.

Apple hakkındaki iddiaları her zaman tutan Kuo’nun bu iddialarının da gerçek olduğu ve yakın bir zamanda piyasaya çıkacak olan iPhone 8 modeliyle 3 seçenek sunması bekleniyor.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here