Ana sayfa Mobil Samsung’un Yeni Akıllı Saati Gear S4

Samsung’un Yeni Akıllı Saati Gear S4

367
0
PAYLAŞ

Teknoloji devi Samsung son yıllarda akıllı saatleri üzerinde değişiklikler yapmaya başladı. Samsung’un büyük değişiklikler ile geliştirmeye devam ettiği Gear modellerinin sonuncusu olan Gear S3, şu an ülkemizde satışta olan ve Samsung’un çıkardığı sonuncu akıllı saat.

Gear S3 modelinden sonra Gear S4 için kolları sıvayan Samsung daha ince ve performans odaklı bir tasarım ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bunun için iki saatin patenti bile alınmış.

Patenti alınan saatler pek çok noktada birbirine yakın olsa da ayrıldığı noktalarda var. Samsung’un yeni saatlerinde daha esnek ve diğerlerine göre daha fonksiyonel bir yapı ile çıkış yapması bekleniyor.

Samsung’un patentini aldığı saatleri birer joystick gibi kullanacağı bilgisi de patent için verilen bilgiler arasında yer alıyor. Bu durum akıllara “Acaba akıllı saatler Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü olan Gear VR ile bir bağlantısı olacak mı?” sorusunu akıllara getiriyor.

Samsung’un patentini aldığı bir diğer tasarım ise katlanabilir bir yapıya sahip olan akıllı saat. Takıldığında bir bilezik şeklini alan bu tasarım açıldığında akıllı saate dönüşüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here