Ana sayfa Güncel Suya ve Toza Dayanıklı Samsung Telefonların Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Suya ve Toza Dayanıklı Samsung Telefonların Tanıtım Tarihi Belli Oldu

281
0
PAYLAŞ

Merakla beklenen Samsung Galaxy A serisi telefonların tanıtımlarının ne zaman yapılacağı sonunda belli oldu. Tanıtım tarihi açıklanan Samsung Galaxy A serisi telefon modellerinin suya ve toza dayanıklı olması kullanıcıların daha çok meraklarını çekiyor.

Samsung bir açıklama yaparak 2017 model olan Galaxy A serisi akıllı telefonlarının tanıtımına çok az bir süre kaldığını bildirmiş oldu. 2017 model olan bu Galaxy A serisi akıllı telefonların diğer özelliklerinin yanında en dikkat çeken özelliği ise suya ve toza dayanıklı olarak üretilecek olması olarak konuşuluyor.

Samsung, dün bir açıklama yaparak 2017 model olan Galaxy A serisinin akıllı telefonlarının tanıtım tarihi için duyuruyu doğruladı. Malezya tarafından basına gönderilmiş olan bir davet ile, Samsung Galaxy A 2017’nin akıllı telefon modellerinin yeni yılın ilk haftasında, 5 Ocak‘ta resmi olarak tanıtılacağı ortaya çıktı.

Samsung yeni nesil 2017 Galaxy A serisini 5 Ocak tarihinde Las Vegas’ta başlayacak olan CES 2017’ye tanıtmış olacak. 2017 Samsung Galaxy A serisinde, 4.7 inç Galaxy A3, 5.2-inç Galaxy A5 ve 5.7-inç Galaxy A7 modelleri bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here