Ana sayfa Güncel Yeni rengi İle iPhone 7 Görüntülendi

Yeni rengi İle iPhone 7 Görüntülendi

265
0
PAYLAŞ

Uzun bir süredir konuşulan Jet White iPhone 7, sonunda görüntülendi. Peki merakla beklenen Jet White iPhone 7’nin yeni rengi ne oldu? İşte cevabı…

Apple, çok beğenilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları ile siyah ve simsiyah renk seçeneklerini ürün yelpazesine daha önce eklemişti. Piyasaya çıktığından beri oldukça fazla beğeni alan siyah ve simsiyah renk seçeneklerinden sonra Apple şimdide ürün renk yelpazesine Jet White yani bembeyaz ile kırmızı renk seçeneklerini de ekleneceği teknolojik konular arasında sıkça bahsediliyordu.

Dün medyaya haber sızdırması ile tanınan Sonny Dickson yeni renkleri ile bembeyaz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın görüntülendiği bir video yayınlayarak merakları giderdi. Yayınlanan bu video ile daha önce simsiyah modelindeki gibi yeni çıkacak olan bembeyaz modelinin de arka kısmı oldukça parlak bir yapıda görünüyor.

Fakat Apple’ın henüz böyle bir plan yapıp yapmadığı ise kesin olarak bilinmiyor. Durum böyle olunca videodaki görülen görsellerin dummy olma olasılığı akıllara geliyor. Eğer yayınlanan bu görseller doğru ise ve bu model satışa sunulacaksa, Apple, Mart ayı içinde düzenleyeceği bir etkinlikte bu yeni renk seçeneği tanıtacağı söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here