Ana sayfa Güncel Yeni Yılda Twitter’dan 360 Derece Canlı Yayın Yapılacak

Yeni Yılda Twitter’dan 360 Derece Canlı Yayın Yapılacak

269
0
PAYLAŞ

Twitter kısa bir önce canlı yayın hizmetini Periscope uygulamasının altyapısı üzerinden başlattığını duyurmuştu. Şimdide 360 derece canlı yayın özelliğini artık kullanıma sunduğunu açıkladı.

360 derece Canlı Yayınlar İzlenebiliyor
Twitter’ın Sanal Gerçeklik Direktörü olan Alessandro Sabatelli, yapmış olduğu yazılı açıklamasında, bundan sonra Twitter ve Periscope uygulaması üzerinden 360 derece canlı yayınları rahatlıkla izlenebileceğini söyledi.

Alessandro Sabatelli, ‘LIVE 360’ etiketi ile kullanıma sunulan 360 derece canlı yayın servisleri sayesinde popüler kullanıcıların takip ve özel etkinliklerin yakından izlemesi konusunda yeni bir imkan sunduğunu bildirdi.

Telefonu Hareket Ettirmek Ya da Ekrana Dokunmak Yeterli
‘LIVE 360’ etiketli paylaşımlarda görüntü açılarının kullanıcılar tarafından yönlendirileceğini belirten Alessandro Sabatelli, sadece telefonu hareket ettirmeleri ya da telefon ekranına dokunmalarının yeterli olacağından bahsetti.

Alex Pettitt Müjdeyi Verdi
Twitter, bu videoları tüm kullanıcıların izlemesine imkan tanırken, yayın hakkını ise sınırlı tutuyor. Bu sınırlı olma durumunun da geçici olduğu belirtiliyor. Hatta aktif Periscope kullanıcısı olan Alex Pettitt, yeni yılda Twitter ve Periscope üzerinden tüm kullanıcıların 360 derece canlı yayın yapabileceğini duyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here