Ana sayfa İnternet Amazon kullanıcılarına Türkçe dil desteği vermeye başladı

Amazon kullanıcılarına Türkçe dil desteği vermeye başladı

275
0
PAYLAŞ
The Amazon logo is seen on a podium during a press conference in New York, September 28, 2011. Amazon CEO Jeff Bezos introduced a line of four new Kindle products, the Kindle Fire tablet, the Kindle Touch 3G, the Kindle Touch and a new lighter and smaller Kindle. AFP PHOTO/Emmanuel Dunand (Photo credit should read EMMANUEL DUNAND/AFP/Getty Images)

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Amazon, Türkiye’de yaşayan müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Türkçe dil desteği sunmaya başladığını açıkladı. 

Tüm dünyada internet üzerinden alışveriş dendiği zaman ilk akla gelen sitelerden biri olan Amazon, amazon.de sitesi üzerinden Türkçe dil desteği vermeye başladığını açıkladı. Ünlü site buna ek olarak 49 £ ve üzeri siparişler için Türkiye’ye özel bedava kargo imkanını da sunmaya başladı.

Amazon Türk Müşterilerine Özel Hizmet Verecek

amazon-kullanicilarina-turkce-dil-destegi-vermeye-basladiAmazon sitesi hakkındaki açıklama sitenin Ülke Müdürü Ralf Kleber‘den geldi. Sitelerinden birçok Türk vatandaşının da alışveriş yaptığını belirten Kleber, bu detayı göz önünde bulundurarak müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla siteye Türkçe dil desteği ekleyeceklerini açıkladı.

Amazon kullanıcıları yeni düzenlemeden sonra artık Türkçe menüyü kullanarak kolaylıkla alışveriş yapma şansının yanı sıra 49 Euro ve üzeri alışverişlerde bedava kargo kampanyasından da yararlanabilecekler.

Türkiye’den alışveriş yapmak için kullanılan Amazon sayfasına giriş yapmanın yollarını da söyleyen Kleber, müşterilerim com.tr uzantısını kullanabileceklerini, bu uzantıyla da orijinal siteye giriş yapacaklarını ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here