Ana sayfa Sosyal Medya Android Instagram üzerinden resmi hesap açtı

Android Instagram üzerinden resmi hesap açtı

277
0
PAYLAŞ

Sosyal medya siteleri sadece bireysel kullanım için değil büyük şirketler için de oldukça kullanışlı bir alan olarak biliniyor. Bu nedenle başta teknoloji devleri olmak üzere birçok şirket sosyal medya hesabı açıyor. En çok hesap açılan ağ ise Instagram oluyor.

Teknoloji devleri Instagram üzerinden resmi hesaplarını tek tek açarken, akıllara gelen soru Google‘ın ne zaman Android için resmi Instagram hesabı açacağı oldu. Milyonlarca kullanıcısı olan Android’in Instagram üzerinden sayfasının ne zaman açılacağı merak konusu olurken, Google merakları giderecek hamleyi nihayet yaptı.

Google Instagram’dan Android Sayfası Açtı

android-instagram-uzerinden-resmi-hesap-actiGoogle bugün kullanıcıların merakla beklediği Android Instagram sayfasını açtığını duyurdu. “Merhaba biz de buradayız” mesajı ile sayfasını açan Android, kullanıcıları için birbirinden eğlenceli paylaşımlara da hemen başladı.

Gönderiler arasında tanıtım özelliği taşıyan 6 adet bildirimin de olduğu belirtildi. Google‘ın bu sayfa üzerinden Android ile ilgili güncellemeler, gelişmeler ve yenilikler hakkında bilgi vereceği öğrenildi. Sayfada en çok dikkat çeken paylaşımlar ise Google’ın yeni telefonu Pixel, Android Wear ve Android Auto hakkında oldu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here