Ana sayfa Mobil Android’in Babasından Yapay Zekalı Üstün Telefon

Android’in Babasından Yapay Zekalı Üstün Telefon

357
0
PAYLAŞ

Android‘i Google’a satan ve Android’in babası olarak tanınan Andy Rubin, şimdiye kadar piyasaya çıkmış telefonlara rakip olabilecek bir telefon üretiyor. Üstelik bu telefonun ilginç özelliklerinide olacağı iddialar arasında.

Android’i babası Andy Rubin, ortaya atılan yeni iddialara göre piyasadaki telefonların daha üstünde bir model için çalışıyor. Bu telefon, piyasada olan iPhone ve Google Pixel gibi en üst düzeyde olan cihazlara bile meydan okuyacak.

Bloomberg’e göre bu yeni telefon, Andy Rubin’in Essential adında yeni kurmuş olduğu bir şirket tarafından üretilecek. Andy Rubin‘in bu ilginç telefonu şimdilik prototip aşamasında bulunsa da, özellikle kullanıcıların ilgisini çekecek olan birkaç oldukça önemli özelliğe sahip bulunuyor. Telefonun özellikleri arasında geniş ve çerçevesiz ‘uçtan uca’ ekran bulunuyor.

Ayrıca telefonun arka yüzeyi seramik ve şarj portundan aksesuar bağlayabilme imkanı var. Essential‘ın diğer ürünlerinde görülen yapay zeka bu telefonda da anahtar rolünde olacak. Haber kaynaklardan alınan bilgilere göre telefonun ekranının iPhone 7 Plus’tanbüyük olduğu belirtiliyor.

Bu yeni telefonun işletim sisteminin Andy Rubin’in oluşturmuş olduğu Android’i mi, yoksa diğer işletim sistemini mi kullanacağı da henüz belli değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here