Ana sayfa Mobil Apple Rakiplerini Korkuttu

Apple Rakiplerini Korkuttu

326
0
PAYLAŞ

Son günlerde Apple iPhone 8‘in bazı özellikleri hakkında ortalıkta gezen söylentiler Apple’ın rakiplerini oldukça tedirgin ediyor.

Ekranının Oled Olması Korkuttu
Rakipler en çok da Apple’ın bu yıl tanıtmayı düşündüğü iPhone 8’in ekranının OLED özellikli olmasından endişe duyuyorlar. Birçok tanınmış akıllı telefon üreticileri OLED ekranı son yıllarda kullanıyorlardı ama bu Apple için bir ilk olacak.

Fakat herkesin bildiği gibi iPhone, yeni mobil trendlerin belirlenmesi konusunda tek telefon olma özelliği taşıyor. Apple iPhone 8’in OLED ekranının olacağı söylentileri ise diğer rakiplerin tasarlayacakları telefonlarda OLED ekranı fikrini daha da güçlendirdiği iddia ediliyor.

Samsung Ekran Taleplerini Karşılayamayabilir
Gelen raporlara göre bu yıl Apple’ın ana OLED ekranlarını Samsung, sağlayacak fakat Samsung ilerleyen zamanlarda Apple’ın bu talebine yetişemeyecek. Çünkü Apple’ın, OLED ekranına sahip iPhone 8 ile LCD ekranları olan iki iPhone 7s versiyonu olmak üzere bu sene üç yeni iPhone modeli başlatacak.

Yine sızıntı haberlere göre, akıllı telefon modellerinin ekran boyutlarının 5, 5.5, 5.7 inç ekrana kadar büyüyeceği tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here