Ana sayfa Mobil Bir patlama haberi de Galaxy S7 modelinden geldi

Bir patlama haberi de Galaxy S7 modelinden geldi

259
0
PAYLAŞ

Samsung, son dönemlerde yaşadığı akıllı telefon sorunlarıyla mücadeleye devam ediyor. Büyük hayallerle çıkardığı Galaxy Note 7 modeli yüzünden yaşadığı sorunlarla büyük kayıp yaşayan marka tam kendisini düzeltmeye başlamışken bir haber de Galaxy S7’den geldi.

Samsung Galaxy S7 model akıllı telefonun patlama haberi Kanada’dan geldi. Kanada’da yaşayan Amarjit Mann isimli adam otomobilini sürdüğü sırada cebinde aşırı sıcaklık hissettiğini ve telefonunu cebinden çıkararak eline aldığı anda patlamanın olduğunu söyledi.

Telefonu Patladı Eli Yandı

bir-patlama-haberi-de-galaxy-s7-modelinden-geldiTalihsiz adamın otomobil sürerken cebindeki telefonunun aşırı derecede ısınması üzerine hemen telefonu cebinden çıkardığı ancak tam da o sırada patlamanın gerçekleştiği açıklandı. Yaşadığı olay yüzünden büyük korku yaşayan Mann yaptığı açıklamada büyük bir tehlike atlattığını söyledi. Telefonu yüzünden gözlerine ya da yüzüne büyük zarar gelebileceğinin altını çizen talihsiz adam, telefondan dumanlar çıktığını gördüğü anda hemen dışarı fırlattığını, aksi halde otomobilinin bile yanma riski ile karşı karşıya kaldığını sözlerine ekledi.

Galaxy S7 model akıllı telefonu patlayan talihsiz adamın elinde ikinci derece, bileğinde ise üçüncü derece yanıkların meydana geldiği açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here