Ana sayfa İnternet Facebook’un Yeni Yıl Sürprizi

Facebook’un Yeni Yıl Sürprizi

292
0
PAYLAŞ

Facebook, yeni yıla girmemize bir adım kala kullanıcılarına küçük bir sürpriz hazırlayarak onları mutlu etti. Facebook’un hazırlamış olduğu bu küçük sürpriz ile paylaşımların daha fazla artması bekleniyor.

Facebook’un kendi istatistiklerine göre yapmış olduğu açıklamada yeni yılın hemen öncesi ve hemen sonrasında yapılan paylaşımlar daha önceki günlerde yapılan paylaşımlardan çok daha fazla. Ortala olarak % 70 fazlalık gösteren bu paylaşımlar üzerine Facebook kullanıcılarına bir güzellik daha düşündü. 31 Aralık 2015 tarihinde 182 milyon kadar insanın, 370 milyon kadar fotoğraf ve video paylaşıp Facebook’tan birbirlerine ‘mutlu yıllar’ dileklerinde bulunduğu belirtildi. yine aynı gece yapılan yer bildirimlerinde de artış oldu.

En fazla Bangkok, Londra, New York, Hanoi ve İstanbul’da yer bildirimi yapıldı.

Bunun üzerine Facebook bir sürpriz yaparak bu sene 31 Aralık ile 1 Ocak’ta, ‘Mutlu Yıllar,’ ‘Yeni Yılınız Kutlu Olsun’ ya da ‘İyi Seneler’ tarzında cümleler kullanıldığında haber kaynaklarını havai fişekler ile doldurdu. Ayrıca Facebook Live üzerinden yeni yıl mesajları yayınlayanlar için ise yeni yıl için hazırlanmış olan maskeleri kullandılar.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here