Ana sayfa Sosyal Medya Gençler İçin Yeni Bir Sosyal Medya Platformu Açıldı

Gençler İçin Yeni Bir Sosyal Medya Platformu Açıldı

333
0
PAYLAŞ

Facebook ya da Sanpchat gibi uygulamaları kullanmaktan çok hoşlananlara sevindirici haber geldi. 18 yaşında olan Isaiah Turner ile 17 yaşında olan Ben Pasternak, Facebook ve Snapchat’e rakip olarak planlamış oladukları ‘Monkey’ adlı yeni bir sosyal medya ağını hayata geçirdiği açıklandı.

2005 yılında zirveyi gören Facebook’un, ilerleyen yıllarda eski özelliklerini kaybetmeye başladığını söyleyen Isaiah Turner ile arkadaşı Ben Pasternak, gençlerin oldukça ilgisini çekeceğini düşündükleri bir sosyal medya platformu kurdu.

iOS üzerinde yayınlanmış olan ‘Monkey’ adlı bu uygulama Facebook’tan biraz daha farklı olarak okulda bulunan veya çevrenizde olan arkadaşları değil, daha çok yepyeni arkadaşlar bulmak için tasarlanmış. fakat bu uygulama da aynı Facebook’ta olduğu gibi kullanıcıdan telefondaki kişilerin listesini istiyor.

Daha çok Chatroulette ve Omegle’a benzemekte olan bu yeni platform, kullanıcıların rastgele olarak birbirleriyle görüşmelerine olanak sağlıyor. Diğer iki platformdan farklı olarak pornografik içerikler yer almıyor ve plafformda video sohbetleri gerçekleşebiliyor. Bu arada eğer kullanıcılar birbirleri ile görüşmek isterlerse Snapchat‘e yönlendiriliyorlar.
Daha sonra ise kullanıcıların ‘Monkey’ üzerinden sohbet gerçekleştirilmesi planlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here