Ana sayfa Mobil iPad Pro 2017 Kullanıcılarının Kafaları Karıştı

iPad Pro 2017 Kullanıcılarının Kafaları Karıştı

333
0
PAYLAŞ

İnternet üzerinden iPad Pro 2017 modeli ile alakalı olarak internet üzerinde paylaşılan bir çok iddia akılları bir kez daha bulandırdı.

Türkiye’de dünden beri yeni iPad Pro 2017 modelleri ile alakalı olarak konuşmalar sürerken bu sefer de tabletler hakkında bir takım iddialar ortaya atılıyor. Bu iddiaların yalan mı yoksa doğru mu olduğu ise henüz bilinmiyor.

Ürettiği akıllı telefonlar ile oldukça başarı sağlayan Apple’ın 2017 model tabletleri ile de oldukça konuşulacağa benziyor. Fakat ortada pek çok kullanıcının bu yeni modeller satın almayacağına dair iddialar dolaşıyor.

Ortaya Atılan İddialar Doğru mu?

iPad Pro 2017 modelleri ile ilgili ortaya atılan bir diğer iddia ise cihazların ekranlarında yeterli derecede bir OLED ekran seviyesinin olmayacağı hakkında. Bunun yerine IPS LCD-LED ekran olacağı söyleniyor. Ayrıca iPad Pro 2017 modellerinin ekranlarından başka batarya ve başka özellikler bakımından da 2018 yılında piyasaya çıkacak olan modellere göre daha az gelişmiş bir model olacağı belirtiliyor. Bu yüzden de kullanıcıların bu yıl bu ürünlere çok fazla ilgi göstermeyecekleri iddia ediliyor.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here