Ana sayfa Mobil iPhone Alacaksanız Elinizi Çabuk Tutun

iPhone Alacaksanız Elinizi Çabuk Tutun

328
0
PAYLAŞ

Son haftalarda döviz kurlarında yükseliş nedeniyle pek çok şeye zam geldi. Şimdide bu zamdan nasibini Apple alacak. Apple’ın yükselen dolar nedeniyle Türkiye’de fiyatlarında artış yapma olasılığı arttı. Hatta bu o kadar yakın ki yeni fiyatların hemen hemen 1 hafta içinde duyurulması bekleniyor.

Dolarda artışın olması teknoloji ürünlerine de zam olarak yansıyor. Apple’da, çok yakında Türkiye’de olan ürünlerine kur zammı uygulamaya hazırlanıyor. Bu zamdan sadece iPhone’lar etkilenmeyecek. Onun yanında App Store‘da bulunan tüm uygulamalar da gelecek olan bu zamdan etkileneceği söyleniyor.

Zamlar % 30’u Bulacak
Şimdiye kadar sadece zam gelecek haberleri duyuldu fakat ne kadar ve hangi oaranda zamlanacağı hakkında hiçbir bilgi verilmedi. Yalnız konu net değil fakat bazı ürünlerin zammı % 30’u bulacak.

App Store Uygulamaları Zamlanacak
Bu arada App Store’daki uygulamaların fiyatlarının yalnızca Türkiye’de değil, ayrıca Birleşik Krallık ile Hindistan’da da yükseleceği açıkladı.

Haftaya Zamlı Alabilirsiniz
Gelecek olan zam ile yeni fiyatların 1 hafta içinde duyurulacağı, böylece tüketicilerin de önümüzdeki haftaya yükselmiş olan fiyatlarla başlayacağı iddia ediliyor.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here