Ana sayfa Mobil LG G6’nın, Güney Kore’de Piyasaya Çıkmasına Sayılı Günler Kaldı

LG G6’nın, Güney Kore’de Piyasaya Çıkmasına Sayılı Günler Kaldı

315
0
PAYLAŞ

Bilindiği gibi Mobil Dünya Kongresi akıllı telefon pazarı açısından oldukça önemli etkinliklerden birisi. Bu yılda diğer yıllar olduğu gibi kongre Barselona’da gerçekleştirilecek.

Geçen hafta gerçekleşmiş olan CES 2017’de akıllı telefon ile tablet hakkında yapılan duyurular gölgede kalırken, 27 Şubat tarihinde başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde ise akıllı telefon ile tabletler en baş sırada yer alacak. Her zaman etkinlik resmi olarak açılmadan bir veya iki gün kadar önce amiral gemilerini tanıtmayı bir gelenek haline getiren üreticiler, aynı geleneği bu yılda sürdürecekler. LG G6 ise Mobil Dünya Kongresi 2017’de ilk defa boy gösterecek olan cihazların arasında en önde olma potansiyelini taşıyor.

Ayrıca Mobil Dünya Kongresi’nde LG’nin en önemli rakiplerinden biri olan Samsung’un da yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtılabileceği haberleri ortalıkta geziyor.

LG ise yeni amiral gemisi olan G6’yı Güney Kore’de 10 Mart’ta piyasaya çıkaracağı iddia ediliyor. LG’nin bu tarihi seçmesinin en önemli nedeninin Güney Kore’de yeni eğitim dönemi başlamadan hemen önce telefonunu değiştirmek fikrinde olan öğrencileri de yakalamak olduğu iddia ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here