Ana sayfa Mobil Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonlarının İsimleri Belli Oldu

Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonlarının İsimleri Belli Oldu

315
0
PAYLAŞ

Samsung‘un yeni piyasaya süreceği katlanabilir akıllı telefonların isimlerinin Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus olacağı haberleri sızmaya başladı.

Samsung’un, soz zamanlarda yeni çıkaracağı telefonların katlanabilir özellikte olacağı artık biliniyordu fakat henüz isimlerinin ne olacağı hakkında hiçbir bilgi yoktu. Yeni yeni Samsung’un bu telefonlarına Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus isimlerini vereceği haberleride dolaşmaya başladı.

Samsung katlanabilir telefonların isimleri belli olurken, model numaralarının SM-X9000 ve SM-X9050 olacağı ile beraber hangi Android işletim sistemlerininde olacağı orataya çıkmış oldu. Gelen bilgilere göre Galaxy X1 isimli akılı telefon, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini kullanacak, Galaxy X1 Plus akıllı telefon ise Android 7.1 Nougat ile çalışacak.


Samsung’un şimdiye kadar katlanabilir akıllı telefon projesi hep “Project Valley” adı ile piyasaya sürdürmüştü.

Yeni cihazın, 4K ekrana sahip olduğu söylenirken, parmak, yüz ve avuç dahil olmak üzere farklı farklı biyometrik formlardan yararlandığı da söyleniyor.

Gelen söylentilere göre Çin’de test işlemleri yapılan Samsung’un bu telefonları, 2017 yılının üçüncü veya dördüncü çeyreğinde piyasaya çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here