Ana sayfa Mobil Super Mario Run, Play Store’da Göründü

Super Mario Run, Play Store’da Göründü

302
0
PAYLAŞ

Meraklıların heyecanla beklediği Super Mario Run, Google Play Store’da ilk kez kendini gösterdi. Fakat şimdilik sadece görüntüsü ile yetinmek gerekiyor çünkü indirmek henüz mümkün değil.

Şimdilik yalnızca iOS için indirilebilir durumda olan Super Mario Run, Android sürümünde ne zaman indirileceği daha belli değil. Henüz Android indirme tarihi belli olmayan Super Mario Run’ın ilk sinyalleri, Google Play Store‘da kendini göstererek ortaya çıktı.

Android işletim sistemine sahip telefonlarda Play Store’u açtığında listelede çıkmaya başlayan Super Mario Run, şimdilik maalesef henüz indirilebilir durumda değil. Fakat Android kullanıcıları, indiremeselerde ön kayıt yaparak uygulama hazır olduğu zaman bilgilendirilme seçeneğine sahip bulunuyorlar.

Oyunun Android fiyatının, iOS işletim sisteminde ki ile aynı olması bekleniyor. Super Mario Run App Store‘dan ilk başta ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat ilk birkaç bölüm geçtikten sonra, 26.99 Lira gibi diğer oyunlara kıyasla yüksek bir fiyat talep ediliyor.

Şimdilik Super Mario Run’ın Android işletim sistemi için ne zaman indirmeye hazır olacağı bilinmiyor. Fakat ön kayıtın başlamış olması Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların da yakında oyuna kavuşacağı anlamına geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here