Ana sayfa Mobil Vine 17 Ocak’ta Tamamen Kapanıyor

Vine 17 Ocak’ta Tamamen Kapanıyor

332
0
PAYLAŞ

Twitter’ın Vine fenomenlerine maaş ödemeyi kabul etmemesi üzerine Vine bütün kullanıcılarını kaybetti. Bu sebeple kısa video sitesi Vine 17 Ocak’ta tamamen kapanacak.

Uzun yıllardır milyonlarca kısa videoyu içinde barındıran ve bu alanda kendi fenomenlerini yaratmış olan Vine‘ın kapanma tarihi netleşti. Vine 17 Ocak’tan sonra bir daha çalışmayacak ve yalnızca web üzerinden erişimi sağlanacak.

Bilindiği gibi Twitter, içerik üreten popüler video sitesi Vine fenomenlerine maaş vermeyi kabul etmedi. Bunun üzerine tüm kullanıcılarını teker teker kaybeden Vine, 2016 yılının sonunda yenilgiyi kabul etti ve yeni videolara sistemi kapattı. Şimdilik yalnızca eski videoların izlenebilmekte olduğu Vine’nın tamamen kapanmasına saylı günler kaldı.

Twitter’ın Vine’ın kapanacağı tarih 17 Ocak olarak bildirildi. 17 Ocak’tan sonra artık Vine uygulamasının üzerinden videolara erişim olmayacak. Fakat Vine’ın web sitesine hala erişilecek. Yani eğer eski videoları izlemek isterseniz ancak web sayfasını kullanacaksınız.

Shifttdelete’in vermiş olduğu habere göre Vine bundan sonraki hayatını bir kamera uygulaması olarak sürdürecek ve uygulamayı tercih edenler ise Twitter‘a doğrudan video gönderecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here