Ana sayfa Sosyal Medya Vodafone, sosyal medyada olay oldu

Vodafone, sosyal medyada olay oldu

280
0
PAYLAŞ

Türkiye’de kullanılan GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, bugün sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olmayı başardı. Sabah erken saatlerden itibaren Türkiye genelinde Vodafone hatlarının kullanılamaması ve internet bağlantısının hata vermesi, kullanıcıları çileden çıkardı. 

Vodafone kullanıcılarının bugün hatlarıyla ilgili sürekli sorunlar yaşadığı öğrenildi. Bu durum büyük sorun çıkarmaya başlayınca sosyal medya üzerinden şikayetlerin ardı arkası kesilmedi.

Vodafone Sosyal Medyayı Karıştırdı

vodafone-sosyal-medyada-olay-olduSosyal medya hesabından hattını kullanamadığını belirten yüzlerce kişi şikayetlerini Vodafone‘a ait sosyal medya hesabına iletti. Yaşanan sorunun sadece arama ile ilgili olmadığı, gün içerisinde internet kullanımının da oldukça sıkıntılı olduğu belirtildi.

Vodafone hatlı telefondan arama yapmak isteyenlerin “Hücresel ağ kullanılamıyor” hatası ile karşılaştıkları belirtildi. Twitter üzerinden yüzlerce kişi Vodafone Destek ve Vodafone sayfalarına şikayetlerini defalarca iletti.

Vodafone hat kullanıcılarının tepkilerinin gün içerisinde sosyal medyada artış gösterdiği öğrenilirken, Vodafone’dan herhangi bir açıklama gelmemesi kullanıcıların daha fazla tepki göstermesine neden oldu.

Vodafone kullanıcılarının daha ne kadar böyle sorun yaşayacağı henüz bilinmiyor. Bir süredir kullanıcılardan benzer şikayetler geldiği biliniyordu..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here